خیریه مادر و کودک ایران مادران و کودکان بی بضاعت را تحت پوشش دارد. برای کمک به خیریه مادر و کودک ایران کمک روی این لینک کلیک نمایید​.

Search
Close this search box.

درباره ما

مادر و کودک ایران مرجعی برای مادران ایرانی چرا مادر و کودک ایران؟

امروزه اهمیت توانایی و دانایی مادر از گذشته بیشتر احساس میشود اطلاعات غلط و درست زیادی در فضای مجازی پخش میشود که به راحتی از این کانال به کانال دیگری فوروارد میشود و یک مادر نمیداند به کدام اطلاعات اعتماد کند حتما زمانی در فرزندپروری بوده که شما به خودتان گفته اید کاش به متخصصی قابل اعتماد دسترسی داشتم و میتوانستم سوالاتم را مطرح کنم.
ما اینجا هستیم تا در سری کلاسهایمان،تمام ابعاد مورد نیاز برای پرورش کودک دلبندتان را تسهیل کنیم از آموختن موارد اورژانسی مثل چگونگی برخورد با کودک در حال خفگی ناشی از یک تکه هویج تا موارد مرتبط با پرورش روح و جان کودک و حتی مادر!
بله !! احوالات و حال مادر نقش مهمی در حال و سلامتی کودک دارد و ما با کلاسهای مخصوص مادران ،به بهبود حالتان کمک میکنیم با کلاسهای انلاین جذاب و کاربردی ،توسط کارشناسان و متخصصان، همراه با فرصت پرسش و پاسخ ،کلاسهای عملی ورزش،و…در خدمت شما هستیم

بهترین کارشناسان در زمینه تربیت کودکان اساتید متخصص

ما عده ای از متخصصان در زمینه سلامتی و رشد و تکامل کودکان هستیم که دور هم گرد امدیم تا پرورش نسلی سالم را از طریق توانمندسازی مادران تسهیل کنیم. دکتر صدیقه طاهره طهرانچی،فوق تخصص نوزادان،متخصص اطفال،فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی،دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی.نفر اول کشوری امتحان ورودی نوزادان ،استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،سابقه طبابت در بیمارستانهای مفید،مهدیه،شهدای تجریش،امام خمینی فیروزکوه و خرمی قم و ١۵خرداد ساوه و پزشک نمونه کشوری